OP ZONDAG 24 MEI 2026 (1e PINKSTERDAG)
organiseert HSC’28 samen met Heerl’k Fietsen (Stichting Heerl’k) weer een leuke Fietspuzzeltocht voor het hele gezin van ongeveer 20 km lang. De tocht kan op eigen tempo gereden worden. Start is tussen 14.00 en 15.00 uur vanaf sportpark Harella.
Bij de start ontvang je een puzzelroutekaart met vragen en opdrachten voor onderweg. Bij veel juiste antwoorden en goed uitvoeren van de opdrachten, kun je een leuke prijs winnen. Deelname aan de tocht is gratis en op eigen risico. We verwachten je rond 17.00 uur weer terug voor de prijsuitreiking rond 17.15 uur.
Aansluitend na de fietstocht kun je weer meedoen met de BBQ bij HSC’28 vanaf 17.30 uur. Voor de barbecue vragen wij een bijdrage van € 15,00 p.p. voor volwassenen en € 9,– per kind (t/m 11 jaar) Hiervoor krijg je een eigen vleespakket (of vegetarisch). Consumpties zijn voor eigen rekening. Wil je alleen barbecueën dan is de bijdrage € 17,00
Opgeven voor de fietstocht en de barbecue (of 1 van de 2) uiterlijk 17 mei, bij voorkeur online via deze link (erop klikken, u wordt doorverwezen naar andere pagina) of via de mail naar info@heerlkheerle.nl met een foto of scan van het opgavestrookje in deze nieuwsbrief. Toch liever papier? Het strookje uit de verspreide nieuwsbrief kun je uitknippen en in een envelop in de brievenbus doen met evt. contante betaling: Meidoornstraat 16. Na aanmelding ontvang je een bevestiging en een tikkie om het bedrag over te maken.

